Výuka

Taneční kroužek pro žáky 1. stupně

20.09.2021 publikoval: Martina Nosková

Náprava řeči

Od ledna zahájíme na naší škole novou aktivitu, která je zaměřena na rozvoj komunikačních dovedností. V případě zjištění opožděného vývoje řeči, huhňavosti, nesprávné či vadné výslovnosti hlásek bychom systematicky zahájili nápravu řeči. Tento proces by byl propojen s dalšími aktivitami, které dítě potřebuje pro úspěšný start do 1. třídy, případně dítě, které již nastoupilo povinnou školní docházku.

15.12.2020 publikoval: Martina Nosková

Sportovní kroužek pro 2. stupeň

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice

Náplní kroužku je pohybová aktivita spojená především s kolektivními míčovými sporty (florbal, basketbal, házená, futsal...). Čas a místo konání: od října každé úterý od 15:30 do 16:30 v tělocvičně

18.09.2019 publikoval: Martina Nosková

Redakce školního časopisu

27.09.2018 publikoval: Martina Nosková

Anglický jazyk pro 1. a 2. třídu

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice

Náplní kroužku budou hry s anglickými slovíčky, práce s obrázky a názornými pomůckami, poslech písniček, osvojení jednoduchých komunikačních frází. Děti se touto formou seznámí s angličtinou a připraví se na budoucí výuku anglického jazyka ve škole.

18.9.2019 publikoval: Martina Nosková

Keramický

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice

Kroužek bude probíhat v týdnu od 2.10. vždy jednou za dva týdny (v sudý týden) od 13:00 do 14:30 hodin.
V závislosti na počtu přihlášených dětí bude probíhat v pondělí, úterý a středu (pokud bude dětí méně, tak pouze dva dny v týdnu).
Vybírá se 300 Kč za pololetí
Keramicý kroužek slouží pro děti z celé základní školy. Děti si zde procvičí práci z keramickou hlínou. Děláme různé výroky, nádobky, ozdobné předměty apod. Jedná se o relaxační vlonočasovu aktivitu dětí.

13.12.2017 publikoval: Pavel Kozák

Čtenářský klub ve školní knihovně

zde vyplňte!

24.09.2019 publikoval: Pavel Kozák