Školka

TRAMPOLÍNKY PRO PŘEDŠKOLÁKY

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice

Cvičení na malých fitness trampolínách za doprovodu hudby

zlepšení fyzické kondice posílení svalů, kostí, imunitního systému rozvoj pohybových návyků koordinace obratnosti a prostorového myšlení rozvoj balančních schopností rozvoj smyslu pro rytmus

LICHÁ STŘEDA 15:15- 16:00

21.09.2020 publikoval: Nikola Danielová

TURISTICKO - PŘÍRODOVĚDNÝ KROUŽEK

Má Vaše dítě rádo procházky a zajímá se o přírodu? Chcete podporovat jeho kladný vztah k přírodě? Tak neváhejte a přihlaste ho do našeho kroužku. Kroužek pod vedením p. uč. Fišrové, bude probíhat každou sudou středu od 15:00 – 16:00 za příznivého počasí venku. Za nepříznivého počasí bude kroužek probíhat ve třídě soviček.

Datum zahájení činnosti: 06. 10. 2021

24.10.2020 publikoval: Nikola Danielová

KERAMIKA PRO PŘEDŠKOLÁKY

21.09.2021 publikoval: Nikola Danielová

OHEBNÝ JAZÝČEK

Náprava řeči

Od září zahájíme na naší škole novou aktivitu, která je zaměřena na rozvoj komunikačních dovedností a v případě zjištění opožděného vývoje řeči, huhňavosti, nesprávné či vadné výslovnosti hlásek, bychom systematicky zahájili nápravu řeči. Tento proces by byl propojen s dalšími aktivitami, které dítě potřebuje pro úspěšný start do 1. třídy, případně dítě, které již nastoupilo povinnou školní docházku.

21.09.2021 publikoval: Nikola Danielová