A A
Školka

Divadélko Fugo "Lišácké učení

V  pondělí 12. října 2020 navštívilo naši školku Divadélko Fugo s programem "Lišácké učení".

    Děti se společně s oblíbeným klaunem Fugem naučili počítat do deseti, protáhli si tělíčka při lišácké rozcvičce, dozvěděli se, co jsou to protiklady a ověřili si své znalosti barev.

    Klaun si také pozval k sobě na pódiu dva malé pomocníky z Liščat a Tygříků, které za pomoc odměnil krásnými omalovánkami.

   Všem se představení plné humoru a hudby moc líbilo a už se těšíme na další setkání.

                    

Společný výlet Soviček a Tygříků do ZOO Ohrada na Hluboké

V pátek 25. září proběhl společný výlet Soviček a Tygříků do oblíbené Zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou. Dopravu zajistil historickým autobusem pan ředitel P. Kozák, kterému tímto moc děkujeme za pohodový a bezpečný průběh jízdy.

 Děti si prošli Zoo a prohlédly si na vlastní oči například skutečného vlka, medvěda, nebo losa. V informačním centru už na ně čekal zajímavý vzdělávací program. Seznámily se s životem plazů a měli možnost pohladit si suchozemskou želvu Žofinku, gekončíka Filipa a krásně zbarvenou krajtu královskou. 

Domů jsme se vrátili unavení, ale bohatší o spoustu krásných a zajímavých společných zážitků.

 Všichni jsme se moc těšili a společný výlet si krásně užili a tak nám nemohl zkazit náladu ani dobný deštík, který nás provázel celý den. 

                            

Výlet Liščat a žáků prvního ročníku na ZOO Ohrada na Hluboké

V pátek 11. září 2020 proběhl společný výlet Liščat a prvňáčků do ZOO Ohrada. Dopravu zajistil pan ředitel P. Kozák historickým autobusem. Tímto mu chceme moc poděkovat za mimořádný krásný zážitek z jízdy unikátním dopravním prostředkem.

     V Edukačním centru byl pro děti připraven zábavně - naučný program, spojený s ukázkou živých zvířat. Žáci si mohli prohlédnout a pohladit mimo jiné i želvu a hada. Po společné svačince byl čas na aktivní odpočinek na dětském hřišti, kde čekala provazová lávka a další zajímavé atrakce. Domů všichni dorazili v pořádku, příjemně unavení, v dobré náladě a hlavně plní úžasných společných zážitků.

              
1 2 
Nahoru