A A
Školka

Zápis do MŠ Mirotice na školní rok 2021/2022

Zápis do Mateřské školy v Miroticích pro školní rok 2021/2022

 

1. Termín zápisu: od 2. května 2020 do 16. května 2021.

 

2. Zápisy probíhají bez osobní přítomnosti žáků a zákonných zástupců ve škole.

 

3. Potřebné dokumenty k zápisu a přidělený kód Vám bude zaslán na Vaší e-mailovou adresu. Pro dané dokumenty prosím kontaktujte vedoucí učitelku MŠ (e-mail: skolka@zsmirotice.cz, tel.: 733 539 322). K dokumentům připojte také kopii rodného listu a občanského průkazu jednoho z rodičů.

 

4. Upřednostňujeme podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce dítěte ve škole (datová schránka, email s elektronickým podpisem), případně poštou nebo osobním doručením do schránky umístěné u hlavního vchodu základní školy.

 

5. Výsledky zápisu budou zveřejněny na webových stránkách školy a na dveřích mateřské školy.Nahoru