Školka

Informace k omlouvání dětí

Rádi bychom informovali rodiče, že již není potřeba omlouvat nepřítomnost jejich dětí v MŠ přímo vedoucí učitelce Mgr. et Bc. Nikole Danielové.

Prosíme rodiče, aby děti omlouvali u provozní pracovnice p. Jaroslavy Vepřovské.

Konzultační hodiny pro rodiče předškoláčků

Vážení rodiče !!!

nabízíme Vám možnost konzultací ohledně školní zralosti předškoláků.

Kdy: 22., 26. února a 1.3. 2021, vždy od 15.00h do 17.00h (dle časového harmonogramu)

Kde: v kanceláři vedoucí učitelky

Na konkrétní čas se prosím zapište do dokumentu, který je vyvěšen na nástěnce v šatně Liščat, příp. telefonickou domluvou s vedoucí učitelkou.

Omlouváme se, ale došlo ke zrušení termínu 19.2., prosíme, zapiště se na jiný termín, respektive na 22.2., 26.2. nebo 1.3. Děkujeme za pochopení

Změna termínu divadélka

Oznamujeme rodičům, že divadélko s představením "Černobílá pohádka", chystané na pátek 22. ledna 2021, bude  přesunuto na středu 25. února, ale pouze v případě, že bude v mateřské škole dostatečný počet dětí.

Děkujeme za pochopení.

1 2 3 4 5 6 7