Školka

Schůzka pro rodiče nově nastupujících dětí

Vážení rodiče,

dovoluji si Vás pozvat na informační schůzku pro rodiče nově nastupujících dětí do mateřské školy, která se bude konat

ve čtvrtek 29.7. 2021 od 16 hodin ve třídě "SOVIČEK".

V případě, že Vám termín nevyhovuje, kontaktujte vedoucí učitelku /733539322/.

Těšíme se na Vás!

S pozdravem a přáním hezkého léta

Lenka Karasová

Zájmové kroužky do konce června

Vážení rodiče,

do konce školního roku budou zájmové kroužky probíhat v čase od 15 hod do 16 hod ve stanovený den tj.:

Po - Angličtina pro předškoláky

Út - Dovedné ruce a hokusy pokusy

Čt - Trampolínky pro předškoláky

V posledním týdnu bude probíhat kroužek angličtiny i dovedných ručiček v běžném režimu. V letním provozu mateřské školy kroužky probíhat nebudou.

Rozlučkový den s předškoláky

Vážení rodiče,

na pátek 18. června máme pro předškoláky nachystaný rozlučkový den na zahradě mateřské školy, proto vás prosíme, pokud je to možné, aby děti zůstaly ve školce až do odpoledních hodin. V odpoledních hodinách plánujeme jako překvapení s dětmi jízdu autobusem do Čimelic na zmrzlinu. Prosíme, dejte dětem nějaké drobné s sebou. Plánovaný návrat je nejdéle do 15hodin.

1 2 3 4 5 6 7 8