Výchovné poradenství

Navštivte odkaz  - www.neflákámse.cz
ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice

Důležité !!!   čtěte pozorně - Důležité informace naleznete v připojených souborech níže.
Chtěli bychom Vás informovat o možnosti  konzultací u naší výchovné poradkyně pro výběr střední školy nebo odborného učiliště pro Vaše děti. Konzultace viz webové stránky školy. Jindy kdykoliv po telefonické, popř. e-mailové dohodě. Doporučujeme Vám dopředu zavolat, aby se Vám paní učitelka Hřebejková mohla individuálně věnovat. Důležité:  pro vyplnění přihlášek je třeba aktualizovat osobní údaje Vaše i Vašich dětí ve školní počítačové EVIDENCI. (adresy bydliště, telefony apod.) Aby vyrozumění ze střední školy, které jde přímo Vám, šlo na správnou adresu. Překontrolujte si tedy prosím v BAKALÁŘÍCH Vaše osobní údaje, resp údaje Vašeho dítěte, na záložce osobní údaje a případné změny opravte po zaškrtnutí políčka umožnit změny.

Ing. Johana Hřebejková

email: vychovnyporadce@zsmirotice.cz

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice

Plán výchovného poradce