AI: Zájmový kroužekVzdělávací a volnočasové programy pro děti

Nabízíme širokou škálu zájmových kroužků pro žáky naší školy. Na programu máme umělecké, sportovní, technické i vědecké aktivity, které dětem poskytují možnost rozvíjet své dovednosti a zájmy. Kroužky jsou vedeny zkušenými učiteli, kteří dbají na individuální přístup a podporu každého žáka. Zájmové kroužky jsou skvělým způsobem, jak děti i dospělí mohou rozvíjet své dovednosti, objevovat nové zájmy a trávit volný čas smysluplně. Připojte se k nám a najděte kroužek, který vám nebo vašim dětem nejlépe vyhovuje. Níže naleznete přehled nabízených zájmových kroužků včetně popisu jejich činnosti.

Přihlášení na kroužky proveďte prosím přes BAKALÁŘE prostřednictvím Anket!!!

ANKETY pro přihlášení budou přístupné na BAKALÁŘÍCH od pondělí 16.09.2024 od 12.00 hodin do pátku 20.09.2024 do 12.00 hodin. Anketa bude přístupná z mobilní aplikace Bakalářů nebo z webové aplikace Bakalářů. Ve webové aplikaci naleznete anketu k vyplnění v levém menu, nebo na úvodní stránce (čtverec - "Nevyplněné ankety")

Úplata za zájmové kroužky

Kroužky, viz. přehled níže a za jejichž názvem je "ZŠ" jsou organizovány Základní školou Mirotice. Tyto kroužky budou zpoplatněny částkou  50,-Kč za zrealizovanou hodinu. V případě, že kroužek odpadne z důvodu nepřítomnosti lektora, není poplatek za kroužek účtován. Poplatek slouží k nákupu spotřebního materiálu, kopírování apod. Zájmové kroužky pro přihlášené žáky se budou hradit z Online pokladny na konci každého pololetí. Platba za kroužky, které organizuje jiná organizace, podléhá jejich vlastní režii - bližší informace u vedoucích kroužků nebo v odkazech na www stránky.

Vedoucí: Mgr. Dita Doubková
Čas konání: středa - 13:30 - 14:30
Místo konání: Učebna 1. třídy pro ZŠ, kancelář MŠ, pro MŠ

Kroužek Ohebný jazýček je určen pro žáky základní i mateřské školy. Činnost kroužku je zaměřena na rozvoj komunikačních dovedností hravou a nenásilnou formou. V sudý týden budou kroužek navštěvovat děti z mateřské školy, v lichý týden děti ze základní školy. Žáci budou kroužek navštěvovat bez rodičů. V případě zájmu proběhnou jednou měsíčně konzultace pro rodiče. Rodiče dětí z mateřské školy, přihlásí učastníky kroužku u své třídní paní učitelky ve školce.

Vedoucí: Jan Janoušek
Čas konání: středa - 13:00 - 14:00, pro 3.,4.,5. třídu
Místo konání: dílny,

V kroužku si děti osvojí základní návyky práce s pestrou škálou nářadí, jejich bezpečné držení a používání. Dalším prvkem je procvičení jemné motoriky a přesnosti při vystřihování, vylamování a lepení papírových či dřevěných modelů.

Vedoucí: Mgr. Jakub Havel
Zahájení: středa 2. 10. 2024
Místo konání: tělocvična ZŠ

Náplní kroužku je pohybová aktivita spojená především s kolektivními míčovými sporty (florbal, basketbal, házená, futsal...).

Vedoucí: Jan Vašek

Zahájení: Úterý 24.9.2024
Čas konání: 17:00
Místo konání: tělocvična ZŠ

Náplní kroužku je výuka stolního tenisu

POZN.:Zaměřeno na celkové pohybové dovednosti a míčové hry. Úhrada je pouze formou členského příspěvku pro Sokol Mirotice, ne škole.

Vedoucí: Radoslav Jonák
Zahájení: středa 25.09.2024 17:00 - 1. - 5. třída, 18:00 - 6. - 9. třída
Místo konání: tělocvična ZŠ

POZN.: Zaměřeno na celkové pohybové dovednosti a míčové hry. Úhrada je pouze formou členského příspěvku pro Sokol Mirotice, ne škole.

Vedoucí: Drahomíra Plocová
Zahájení: 1.10.2024
Čas konání: úterý, středa, čtvrtek - 13.30 - 15.00 hod. 1 x za 14 dní - každý sudý týden
Místo konání: Keramická dílna v budově MŠ

Vedoucí: Mgr. Zdena Votavová
Zahájení: 1. stupeň - úterý od 13:00 2. stupeň - pátek od 13.00
Čas konání: 13:00
Místo konání: 4. třída

Vedoucí: Mgr. Richard Zrník
Zahájení: úterý 01.10.2024
Čas konání: 13.30 - 14.30, 14.30 - 15.15 - skupina pro Mateřskou školu - předškoláci, 15.30 - 16.15 skupina pro Mateřskou školu - ostatní
Místo konání: Tělocvična - hřiště

Vedoucí: Mgr. Zdeňka Rocha, PhD.
Zahájení: čtvrtek 07.10.2024
Čas konání: 14.15 - 15.45
Místo konání: kmenová učebna - operativně

V tomto kroužku budeme mít možnost vyzkoušet si různé výtvarné techniky jako je malba na plátno, modelování se sochařskou hlínou, linoryt, kresba tužkou, uhlem (studijní kresba, kresba portréru). Budeme se inspirovat umělci, pracovat na vlastních nápadech a můžeme se podívat i do galerie Sladovna v Písku (vstupné a doprava není zahrnuta v ceně kroužku). Materiály budou uloženy ve škole, není třeba nosit s sebou.

Těším se na společnou zábavu a tvorbu. Zdenka Rocha

Vedoucí: Mgr. Tereza Skuhravá
Zahájení: čtvrtek 3.10.2024
Místo konání: Učebna informatiky

Na kroužku informatiky, robotiky a virtuální reality se děti seznámí se základy programování. Společně sestavíme jednoduchého robota a ponoříme se do světa neuvěřitelných možností.

Vedoucí: Mgr. Lucie Suková
Zahájení: úterý 1.10.2024
Čas konání: 13:00 - 14.00
Místo konání: Jazyková učebna

Vedoucí: Mgr. Eliška Fremrová
Zahájení: úterý 01.10.2024
Čas konání: 15:00 - 16.00
Místo konání: Jazyková učebna

Sledování sociáních sítí- algoritmu Instagramu, fake news, influenceři, bezpečnost na internetu, články atd.

Zdroj dynamické sekce: » Směrnice zájmové kroužky (Složka)