Quillingové tvoření

I v době rotačního způsobu výuky žáků jsou otevřeny obě družiny. Dodržujeme veškerá hygienická opatření. V ranní družině probíhá dvakrát týdně testování antig. testy. Chodíme často ven do přírody a na dětské hřiště. Někteří žáci si oblíbili tematické hry, jiní  se seznamují s novými technikami tvoření.

Zimní čas v ŠD

Užíváme si bobování, vycházek a her na sněhu. Vyrobili jsme záložky pro spřátelenou školu na Slovensku. Z vánoční nadílky děti potěšila nejvíce gymnastická stuha, a tak jsme ji museli hned vyzkoušet.

Září 2020/21 v ŠD I

Přivítali jsme v družině prvňáčky, kteří se rychle zapojili do činnosti. Seznámili se s novými kamarády, s vnitřním řádem ŠD a se vším, co jim může družina poskytnout k odpočinku a relaxaci. Slušné chování, komunikace, vzájemný respekt a pochopení, legrace při objevování nových her a zájmových činností, pobyt na čerstvém vzduchu, to bylo hlavní náplní zářijových dnů.