Vánoční online jarmark

Vážení rodiče a milí žáci,

vytvořili jsme pro Vás prostor, kde mohou žáci nakupovat, prodávat i vyměňovat své výrobky s vánoční tématikou. Jistě nám všem chybí atmosféra vánočních trhů, a tak si ji letos zařídíme alespoň takto. V online programu MS Teams je připraven "Vánoční jarmark", kde máte v záložce “Pravidla jarmarku” popsána pravidla používání tohoto nástroje. Do záložky “Nákup a prodej” můžete vkládat své výrobky a nakupovat od ostatních žáků. Služba bude spuštěna 1. 12. 2020, do té doby zde bude k nahlédnutí příklad prezentace prodeje zboží.

Jsou vítány adventní věnce, různé ozdoby a dekorace, vánoční pečivo, vystřihovánky a další. Své výrobky nafoťte a vytvořte ve formátu souboru pdf (vícestránkové), případně jpg souboru, který vložíte jako příspěvek do sekce “Prodej”. Nezapomeňte připsat i ceny a množství (ideálně rovnou k fotografii). Pokud budete chtít koupit nějaký výrobek od jiného spolužáka, stačí mu napsat soukromou zprávu a domluvit se spolu na předání.

Chtěla bych tímto poděkovat panu Martinu Bučkovi za skvělý impuls a spolupráci při tvoření našeho školního Vánočního jarmarku. Věřím, že díky jeho nápadu si žáci naší školy užijí letošní Vánoce o něco více.

Upozornění: Náš školní vánoční jarmark má sloužit k tomu, aby žáci sami poznávali cenu peněz, aby získávali zkušenosti s obchodním kontaktem a ruční výrobou, sociálním kontaktem a měli k tomu bezpečné prostředí. Nikdo nesmí zneužívat toto bezpečné prostředí k reklamě, spamu, případně jiným nevhodným aktivitám. Škola ani její zaměstnanci se žádných obchodních transakcí neúčastní jako třetí strana a nenesou za ně odpovědnost; domluva o obchodu je čistě na žácích a jejich rodičích.

Mgr. Kristýna Sodomková