UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY, PROVOZ JÍDELNY

Sdělení ředitelství školy

Na základě usnesení VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 26.02.2021 se uzavírá provoz Základní i Mateřské školy v Miroticích od 01.03.2021 a to až do odvolání.  Osobní přítomnost dětí a žáků je v tomto období zakázána.

Žáci prvních a druhých tříd přecházejí v tomto období do režimu distanční výuky.

V Miroticích dne 27.02.2021 ve  11.00 hod.

Mgr. Pavel Kozákředitel školy

UZAVŘENÍ ŠKOLY A PROVOZ ŠKOLNÍ JÍDELNY OD 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

od pondělí 1. března 2021 dochází k dalším zpřísnění opatření – uzavření základní školy i mateřské školy.

Počínaje tímto dnem je opět zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání na 1. i 2. stupni základní školy, a to včetně žáků 1. a 2. tříd. Žáci budou zůstávat doma a povinně se zúčastňovat výuky distanční formou v prostředí MS Teams dle rozvrhu své třídy.

Žáci, kteří se vzdělávají distančně, mají od pondělí 1. března 2021 možnost přijít si pro dotovaný oběd do školní jídelny v době od 11:30 do 12:30 hod. a oběd bude možné vydat pouze do jídlonosičů.

Žákům, kteří se doposud vzdělávali distančně a využívali možnosti vyzvednout si ve školní jídelně dotovaný oběd, zůstávají obědy i nadále přihlášené, ostatní žáci mají obědy odhlášené. V případě zájmu si je musí přihlásit.

V případě zájmu o docházení pro obědy do školní jídelny si stravu přihlaste přes www.strava.cz. Pokud systém www.strava.cz opětovné přihlášení nepovoluje, kontaktujte emailem či telefonicky vedoucí školní jídelny paní Obermajerovou (jidelna@zsmirotice.cz).

Docházet pro obědy mohou pouze přihlášení strávníci.

V případě změn sledujte informace na webových stránkách školy a v systému Bakaláři.

vedení školy