Aktuálně

Turnaj ve vybíjené – 1. stupeň

V úterý 14. ledna se uskutečnil na naší škole v Miroticích turnaj ve vybíjené pro 1. stupeň. Již tradičně se turnaje zúčastnili kromě domácích i žáci z okolních škol z Čimelic, Chraštic a Mirovic. Turnaj byl rozdělen do 2 kategorií: mladší (1. - 3. třída) a starší (4. - 5. třída). Reprezentanti naší školy si vedli výborně a obsadili první a druhé místo.

Žáci z mladší kategorie turnaj suverénně ovládli, když oba své soupeře poměrně jednoznačně porazili. S Mirovicemi vyhráli 10:5 a Chraštice deklasovali 10:0. Čimeličtí se této kategorie nezúčastnili. Žáci ze starší kategorie nejprve těsně porazili Čimelice 8:6, poté prohráli s Mirovicemi 3:10 a v posledním zápase porazili Chraštice 10:7. Obsadili tak druhé místo se stejným počtem bodů jako vítězné Chraštice. O vítězi rozhodlo v tomto případě jen skóre, které měli lepší soupeři.

Všem děkuji za výbornou reprezentaci školy a těším se na další sportovní zápolení. To nejbližší nás čeká již v únoru v Čimelicích, kde proběhne turnaj ve florbalu pro 1. stupeň.

J. Havel

Nahoru