Turnaj ve florbale pro I. stupeň

Ve středu 19. února se v Čimelicích uskutečnil další díl naší minisérie sportovního zápolení s okolními školami z Chraštic, Mirovic a Čimelic. Tentokrát se jednalo o tradiční florbalový turnaj „O pohár starosty obce“ pro žáky I. stupně. Jejich starší spolužáci tento turnaj absolvovali již v prosincovém termínu. Turnaj byl rozdělen do 2. kategorií: 1. - 3. třída a 4. - 5. třída. Naši žáci svedli se soupeři z Chraštic a Mirovic vyrovnané souboje, ve kterých se pomyslné misky vah vždy přiklonily na naši stranu. V konečném účtovaní jsme obsadili v obou kategoriích krásná druhá místa. Suverénem turnaje byly domácí Čimelice, které zvítězily jak v mladší, tak ve starší kategorii. Tímto bych chtěl všem zúčastněným poděkovat za příkladnou reprezentaci školy.

Turnaje se zúčastnili tito žáci: Chlanda Adam, Cechl Robin, Mašek Sebastián, Sedláček Petr, Součková Tereza, Bílková Aneta, Procházka Petr, Jonák Jakub, Čižinská Lenka, Buřičová Diana, Gulak Petr, Kříž Dominik, Vlach Karel, Čapek Matyáš, Součková Viktorie, Valtr Radek, Grecman Petr, Vokatý Jan.

Mgr. Jakub Havel