Tandemová výuka 1. a 2. třídy

Dva učitelé a dvě třídy na jednom místě rovná se super hodina.

Žáci první třídy společně s druháky plnili úkoly, kde si ověřovali svou čtenářskou dovednost a porozumění textu. Hravou a zábavnou formou doplňovali křížovky, kde nechyběla matematika, český jazyk, ale také všeobecné znalosti z přírodovědy. Luštili rébusy podle náslovných hlásek, řadili a vymýšleli slova nadřazená, počítali příklady, nechybělo pečlivé vybarvování, stříhání a lepení obrázků do správného tvaru puzzlí, který měl určitý význam celé týmové práce. Co prvňáci neznali, to je naučili starší spolužáci. Atmosféra byla velmi vzrušující a plná zážitků pro obě třídy. Na závěr nesměla chybět pochvala a odměna pro každý tým. Jak se vše podařilo, se můžete přesvědčit na našem složeném tablu. Je pěkné sledovat, jak se při tandemové výuce děti nejen hodně naučí, ale získají i nové kamarády.

Už se těšíme na další společnou hodinu