A A
Aktuálně
❭ Volná místa - přijmeme ❭ Aktuálně Beseda se záchranáři Doba digitální Atletika Mirovice Fotbalový turnaj OFS Písek Projekt Zápis pro děti a žáky z Ukrajiny Den dětí - 2., 4. a 5. třída Fotbalový turnaj Exkurze Tábor Drátkování Výsledná listina ZÁPIS 2022/23 JAK PROBÍHAL ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2022/23 Turnaj ve florbale pro I. stupeň Výsledky voleb do školské rady - Rodiče Zápis do první třídy 2022 Magická noc s Andersenem ve Škole čar a kouzel v Miroticích Florbalový turnaj v Čimelicích – 2. stupeň Digitální technologie Majaland Praha Příměstský letní tábor klub Mirotice Materiální sbírka pro Ukrajinu Pomoc Ukrajině - sbírka zdravotnického materiálu Bruslení na zimním stadionu Písek Zimní olympijské hry ZŠ Mirotice 2022 HURÁ NA HORY Lyžařský kurz - Zadov 2022 Hudební představení Bruslení 2., 4. a 5. třídy Děti dětem Vánoční hra od sedmáků Děti dětem Minifestival čtení v Městské knihovně v Písku Pozvánka na Den otevřených dveří Projekt #SayHi Laser aréna Projekt "Úsměv do schránky" Záložka do knihy spojuje školy Halloween ve škole Techmania Science Center Hopsárium České Budějovice Zeměpisná beseda s cestovatelem Tomášem Kubešem Výsledky voleb do žákovského parlamentu ZŠ Mikoláše Alše Mirotice pro šk. rok 2021/2022 Běh naděje Zájmové kroužky začínají od 01.10.2021 Záchranná stanice Pernštejni – Leonardo da Vinci Vítání občánků Safari Hluboká u Borovan - výlet 2., 4. a 5. třída Přihlašování do systému Bakaláři Informace k zahájení školního roku 2021/2022 Výlet 1. a 4. třídy Štědronín Exkurze Milevsko Informativní schůzka rodičů budoucích prvňáčků Den dětí - 1. třída Den dětí - 2. stupeň Fotogalerie z vystoupení Štístka a Poupěnky Budu školáčkem Informace k provozu základní školy od 10.5.2021 Výsledná listina ZÁPIS 2021/22 Informace k návratu žáků prvního stupně ZŠ k prezenční výuce Zápis do první třídy - informace pro rodiče Zápis do první třídy UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY, PROVOZ JÍDELNY Projekt - Podpora výuky ZŠ Mirotice III Dětský klub Mirotice Příměstský tábor v Miroticích Příměstské tábory Mirotice Distanční výuka Požární ochrana očima dětí - krajské kolo Podzimní sběrová kampaň Požární ochrana očima dětí Tandemová výuka 1. a 2. třídy Učíme metodou SFUMATO (Splývavé čtení) Dodatek ke školnímu řádu ❭ Pro ostatní školy ❭ Školní časopis ❭ Návrhy rozpočtu ❭ Zvláštní zápis do základní vzdělávání ve školním roce 2022/2023 ❭ Informace o výsledcích zvláštního zápisu

Majaland Praha

 

Dne 22. 3. jely 2., 4. a 5. třída na pohybově - relaxační výlet do Prahy, kde navštívili Majaland - centrum zábavy a atrakcí plné květin, motýlů a broučků v nadživotní velikosti. Také nás navštívila včelka Mája a Vilík. Děti si užily nejen zajímavé atrakce (motýlí řetízkový kolotoč, skákací žabky, horskou dráhu, létající květinu aj.), ale také si mohly koupit suvenýry, hračky a něco dobrého „na zub“.

Do Mirotic jsme se vrátili kolem půl čtvrté, některé děti unavené, ale všechny spokojené a vydováděné.

 

Mgr. Eva Pivoňková

 

 

Výlet očima žáků 2. třídy:

 

David Chlanda: Je to úžasné, spoustu atrakcí. Nejvíc se mi líbila padající kytka – úžasné.
Martin Vlach: Mně se líbila horská dráha, padající kytka a auta "bourací".
Adam Gribáč: Mně se líbila horská dráha.
Josef Dunka: Mně se taky líbila horská dráha a ještě padající kytka a dřevěná kláda a autodrom.
Nela Hrádková: Mně se líbil ten bazén s míčky a klouzačky. Nelíbila se mi tančící kytka.
Lili Finková: Líbilo se mi, jak jsem byla na autodráze a na kytce.
Magda Kožená: Mně se líbila tančící kytka a to, že jsem tam byla s kamarádkou.
Bára Kuželová: Nejlepší byla horská dráha. Taky se mi líbila padající kytka a řetízkáč!
Natálka Vlasáková: Líbilo se mi, jak jsem byla na žabkách a na autodromu a na bludišti.

                  

Příměstský letní tábor klub Mirotice


Materiální sbírka pro Ukrajinu

Materiální sbírka pro Ukrajinu

Naše škola se na základě výzvy rozhodla připojit se k „Materiální sbírce pro Ukrajinu“, kterou pořádá organizace HUres Group (s. r. o.) a stát se tak sběrným místem pro shromáždění věcí na pomoc ukrajinským rodinám.

Chtěli bychom tímto zprostředkovat také veřejnosti informace, jak je možné se na sbírce podílet.

Žáci naší školy mají možnost zapojit se třeba tak, že darují hračku, se kterou už si nehrají, ale je zachovalá a udělala by radost někomu jinému.

Zapojit se může ale kdokoli. Z přiloženého plakátu je dále možno se dočíst, čím vším lze přispět a co všechno pomáhá.

Shromažďování darů bude probíhat obdobně jako shromažďování zdravotnického materiálu pro Červený kříž.

Žáci mohou od pondělí 7. 3. 2022 vkládat své dárky do připravené krabice v aule školy (označená bude vlajkou Ukrajiny).

Lidé, kteří by se chtěli ke sbírce také připojit a nemají do budovy školy vstup umožněn, mohou vkládat své dary do označené krabice, která bude umístěna v bočním vchodu do budovy (tam, kde je možno vyzvedávat si obědy).

První svoz těchto darů do nedalekých Mirovic se uskuteční v pátek 11. 3. 2022 (zajistí škola).

Děkujeme všem, kteří se rozhodnou zúčastnit se.

Materiální sbírka pro Ukrajinu - plakát


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
Nahoru