Předvánoční týden ve škole

V rámci předvánočního týdne vyrazili v úterý 17. prosince žáci 7., 8. a 9. třídy na výlet do Plzně. Nejprve si zaskákali v Jump Aréně plné nejrůznějších adrenalinových atrakcí a trampolín. Zde si naplno užili spoustu pohybu i zábavy. Poté jsme se vánočně naladili na náměstí Republiky při příjemné procházce malebnými adventními trhy. Kromě chléva s živými oslíky a kozami, rozlehlého vyřezávaného betlému, tradičních rukodělných výrobků či rozličných vůní jsme se mohli pokochat také krásnou vánoční výzdobou všude kolem. Zbylý čas byl věnován nákupům a občerstvení v obchodním centru Olympia. Den plný zážitků všem zpestřil radostné očekávání Vánoc.

Následující den, ve středu 18. prosince, čekal vánoční program i na žáky prvního stupně. Ti navštívili kino Portyč v Písku, kde zhlédli novou pohádku Ledové království 2.

Poslední školní den, v pátek 20. prosince, si každá třída užila vánoční besídku a nadělování dárečků. Sedmáci a osmáci nezapomněli ani na zvířátka a při zimní procházce je vyšli do lesa bohatě obdarovat. Krmelec naplnili například jablíčky, mrkvemi, tvrdým chlebem i obilím. Zvířátka tuto laskavost jistě velice ocení.

Přejeme žákům, jejich rodinám a přátelům školy pohodový vstup do nového roku, pevné zdraví a mnoho štěstí, úspěchů a radosti. Ať se všem daří!