Požární ochrana očima dětí

Již několikátým rokem se žáci naší školy zúčastňují literární a výtvarné soutěže „Požární ochrana očima dětí“ vyhlašované každoročně Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska. Letos se v okresním kole v kategorii ZŠ4 (výtvarné práce) umístily na předních příčkách žákyně 9. třídy. Anna Bubeníková obsadila se svým obrázkem krásné 3. místo a Tereza Válová v této kategorii zvítězila. Jejich práce zároveň postoupily do krajského kola, jehož vyhodnocení by mělo proběhnout koncem září. Dne 9. 9. 2020 proběhlo v Milevsku předání ocenění nejlepších prací. Ve fotogalerii si můžete prohlédnout nejen předání cen, ale také vítězný obrázek.

Děkujeme všem žákům, kteří se do soutěže zapojili, a Aničce s Terezkou moc gratulujeme a držíme palce, aby i ve vyšších kolech uspěly.

Lucie Cihlářová