A A
Aktuálně
❭ Volná místa - přijmeme ❭ Aktuálně Beseda se záchranáři Doba digitální Atletika Mirovice Fotbalový turnaj OFS Písek Projekt Zápis pro děti a žáky z Ukrajiny Den dětí - 2., 4. a 5. třída Fotbalový turnaj Exkurze Tábor Drátkování Výsledná listina ZÁPIS 2022/23 JAK PROBÍHAL ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2022/23 Turnaj ve florbale pro I. stupeň Výsledky voleb do školské rady - Rodiče Zápis do první třídy 2022 Magická noc s Andersenem ve Škole čar a kouzel v Miroticích Florbalový turnaj v Čimelicích – 2. stupeň Digitální technologie Majaland Praha Příměstský letní tábor klub Mirotice Materiální sbírka pro Ukrajinu Pomoc Ukrajině - sbírka zdravotnického materiálu Bruslení na zimním stadionu Písek Zimní olympijské hry ZŠ Mirotice 2022 HURÁ NA HORY Lyžařský kurz - Zadov 2022 Hudební představení Bruslení 2., 4. a 5. třídy Děti dětem Vánoční hra od sedmáků Děti dětem Minifestival čtení v Městské knihovně v Písku Pozvánka na Den otevřených dveří Projekt #SayHi Laser aréna Projekt "Úsměv do schránky" Záložka do knihy spojuje školy Halloween ve škole Techmania Science Center Hopsárium České Budějovice Zeměpisná beseda s cestovatelem Tomášem Kubešem Výsledky voleb do žákovského parlamentu ZŠ Mikoláše Alše Mirotice pro šk. rok 2021/2022 Běh naděje Zájmové kroužky začínají od 01.10.2021 Záchranná stanice Pernštejni – Leonardo da Vinci Vítání občánků Safari Hluboká u Borovan - výlet 2., 4. a 5. třída Přihlašování do systému Bakaláři Informace k zahájení školního roku 2021/2022 Výlet 1. a 4. třídy Štědronín Exkurze Milevsko Informativní schůzka rodičů budoucích prvňáčků Den dětí - 1. třída Den dětí - 2. stupeň Fotogalerie z vystoupení Štístka a Poupěnky Budu školáčkem Informace k provozu základní školy od 10.5.2021 Výsledná listina ZÁPIS 2021/22 Informace k návratu žáků prvního stupně ZŠ k prezenční výuce Zápis do první třídy - informace pro rodiče Zápis do první třídy UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY, PROVOZ JÍDELNY Projekt - Podpora výuky ZŠ Mirotice III Dětský klub Mirotice Příměstský tábor v Miroticích Příměstské tábory Mirotice Distanční výuka Požární ochrana očima dětí - krajské kolo Podzimní sběrová kampaň Požární ochrana očima dětí Tandemová výuka 1. a 2. třídy Učíme metodou SFUMATO (Splývavé čtení) Dodatek ke školnímu řádu ❭ Pro ostatní školy ❭ Školní časopis ❭ Návrhy rozpočtu ❭ Zvláštní zápis do základní vzdělávání ve školním roce 2022/2023 ❭ Informace o výsledcích zvláštního zápisu

Podzimní sběrová kampaň

Program Recyklohraní vyhlásil na podzim sběrovou kampaň, jejímž cílem je podpořit sběr baterií a vybraných druhů elektrospotřebičů. Žáci tak mohou během října a začátku listopadu odevzdávat tento odpad do nádob umístěných ve vestibulu školy. Nejpozději 15. listopadu bude objednán odvoz naplněných nádob. Škola se tak zapojí do soutěže a může vyhrát poukázky na nákup v řetězci Kaufland. 


Do sběrné nádoby na baterie patří: většina typů baterií používaných v domácnosti: (ze svítilen, hraček, elektroniky, ovladačů, hodin, zvonků, přehrávačů, mobilních telefonů apod.).


Do sběrné nádoby na elektroodpad (případně k odevzdání mimo nádobu panu školníkovi) patří: drobná elektrozařízení (rádia, přehrávače, kalkulačky, telefony, drobné počítačové vybavení, elektrické hračky, fény, žehličky, holicí strojky, elektrické ruční nářadí, vysavače, mikrovlnné trouby, toastovače, rychlovarné konvice apod.) nebo větší spotřebiče (pračky, myčky, sušičky, sporáky, kopírky, tiskárny apod.) Všechna zařízení musí být kompletní. 


Výše uvedený odpad mohou žáci odevzdávat i mimo sběrové kampaně v průběhu celého školního roku. 


Děkujeme všem, kteří se zapojí. 

 Nahoru