A A
Aktuálně

Podzimní sběrová kampaň

Program Recyklohraní vyhlásil na podzim sběrovou kampaň, jejímž cílem je podpořit sběr baterií a vybraných druhů elektrospotřebičů. Žáci tak mohou během října a začátku listopadu odevzdávat tento odpad do nádob umístěných ve vestibulu školy. Nejpozději 15. listopadu bude objednán odvoz naplněných nádob. Škola se tak zapojí do soutěže a může vyhrát poukázky na nákup v řetězci Kaufland. 


Do sběrné nádoby na baterie patří: většina typů baterií používaných v domácnosti: (ze svítilen, hraček, elektroniky, ovladačů, hodin, zvonků, přehrávačů, mobilních telefonů apod.).


Do sběrné nádoby na elektroodpad (případně k odevzdání mimo nádobu panu školníkovi) patří: drobná elektrozařízení (rádia, přehrávače, kalkulačky, telefony, drobné počítačové vybavení, elektrické hračky, fény, žehličky, holicí strojky, elektrické ruční nářadí, vysavače, mikrovlnné trouby, toastovače, rychlovarné konvice apod.) nebo větší spotřebiče (pračky, myčky, sušičky, sporáky, kopírky, tiskárny apod.) Všechna zařízení musí být kompletní. 


Výše uvedený odpad mohou žáci odevzdávat i mimo sběrové kampaně v průběhu celého školního roku. 


Děkujeme všem, kteří se zapojí. 

 Nahoru