A A
Aktuálně
❭ Volná místa - přijmeme ❭ Aktuálně Beseda se záchranáři Doba digitální Atletika Mirovice Fotbalový turnaj OFS Písek Projekt Zápis pro děti a žáky z Ukrajiny Den dětí - 2., 4. a 5. třída Fotbalový turnaj Exkurze Tábor Drátkování Výsledná listina ZÁPIS 2022/23 JAK PROBÍHAL ZÁPIS DO PRVNÍ TŘÍDY 2022/23 Turnaj ve florbale pro I. stupeň Výsledky voleb do školské rady - Rodiče Zápis do první třídy 2022 Magická noc s Andersenem ve Škole čar a kouzel v Miroticích Florbalový turnaj v Čimelicích – 2. stupeň Digitální technologie Majaland Praha Příměstský letní tábor klub Mirotice Materiální sbírka pro Ukrajinu Pomoc Ukrajině - sbírka zdravotnického materiálu Bruslení na zimním stadionu Písek Zimní olympijské hry ZŠ Mirotice 2022 HURÁ NA HORY Lyžařský kurz - Zadov 2022 Hudební představení Bruslení 2., 4. a 5. třídy Děti dětem Vánoční hra od sedmáků Děti dětem Minifestival čtení v Městské knihovně v Písku Pozvánka na Den otevřených dveří Projekt #SayHi Laser aréna Projekt "Úsměv do schránky" Záložka do knihy spojuje školy Halloween ve škole Techmania Science Center Hopsárium České Budějovice Zeměpisná beseda s cestovatelem Tomášem Kubešem Výsledky voleb do žákovského parlamentu ZŠ Mikoláše Alše Mirotice pro šk. rok 2021/2022 Běh naděje Zájmové kroužky začínají od 01.10.2021 Záchranná stanice Pernštejni – Leonardo da Vinci Vítání občánků Safari Hluboká u Borovan - výlet 2., 4. a 5. třída Přihlašování do systému Bakaláři Informace k zahájení školního roku 2021/2022 Výlet 1. a 4. třídy Štědronín Exkurze Milevsko Informativní schůzka rodičů budoucích prvňáčků Den dětí - 1. třída Den dětí - 2. stupeň Fotogalerie z vystoupení Štístka a Poupěnky Budu školáčkem Informace k provozu základní školy od 10.5.2021 Výsledná listina ZÁPIS 2021/22 Informace k návratu žáků prvního stupně ZŠ k prezenční výuce Zápis do první třídy - informace pro rodiče Zápis do první třídy UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ A MATEŘSKÉ ŠKOLY, PROVOZ JÍDELNY Projekt - Podpora výuky ZŠ Mirotice III Dětský klub Mirotice Příměstský tábor v Miroticích Příměstské tábory Mirotice Distanční výuka Požární ochrana očima dětí - krajské kolo Podzimní sběrová kampaň Požární ochrana očima dětí Tandemová výuka 1. a 2. třídy Učíme metodou SFUMATO (Splývavé čtení) Dodatek ke školnímu řádu ❭ Pro ostatní školy ❭ Školní časopis ❭ Návrhy rozpočtu ❭ Zvláštní zápis do základní vzdělávání ve školním roce 2022/2023 ❭ Informace o výsledcích zvláštního zápisu

Děti dětem

Adventní sbírka pro Dětské oddělení písecké nemocnice

 

Advent je obdobím vánočních příprav - na adventním věnci zapalujeme každou neděli svíčku a očekáváme brzký příchod Vánoc, děti netrpělivě čekají na Ježíška a nadílku, kterou jim nechá pod stromečkem. Stejně tak je ale advent obdobím rozdávání drobných radostí, časem, kdy můžeme potěšit někoho jiného a vykouzlit mu úsměv na tváři.

 

Uspořádali jsme proto v naší škole v období adventu sbírku, do které mohli žáci po dobu 3 týdnů vkládat nejen výrobky, které sami vytvořili, ale i jiné drobné dárečky a předměty pro potěšení. Nastřádalo se jich nečekaně velké množství – od přáníček a různých druhů ozdob, přes skládané vánoční dekorace, až po hračky. Obdivujeme kreativitu a zručnost nejen žáků, ale i rodičů a vyučujících, kteří jim při tvoření pomáhali.

 

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se sbírky zúčastnili a podíleli se na ní!

 

Sbírka poputuje na Dětské oddělení písecké nemocnice ještě před Vánoci (předána bude ve středu 22. 12. 2021), aby udělala radost dětem, které nemohou trávit Vánoce v kruhu rodinném. A věříme, že pro ně bude příjemným zpestřením i překvapením!

 

Mgr. Martina NoskováNahoru