Školka

Stravování v MŠ

Stravování dětí zajišťuje kuchyně ZŠ, odkud se dováží obědy. Svačiny připravují z dovezených surovin provozní pracovnice v MŠ. Stravování se nově platí zálohovým způsobem – na měsíc dopředu. Přeplatky, které budou vznikat z důvodu odhlášení obědů, budou přesměrovány do dalšího měsíce. Na konci školního roku budou přeplatky vráceny na Vaše účty.

Platí se inkasem na účet u České spořitelny, pokud platba nedorazí, dostanete v MŠ složenku.

Sběrný účet pro Sporožiro (Osobní účet): 0101032001/0800

Číslo účtu pro ostatní banky: 643227399/0800

Variabilní symbol: dostanete přidělený od vedoucí školní kuchyně

Specifický symbol: rodné číslo dítěte

Obědy lze odhlásit den předem do 13.00 hodin. Stačí omluvit absenci dítěte v MŠ a paní učitelky předají tuto informaci paní kuchařkám. Pokud rodič nestihne oběd odhlásit, je možné si jídlo vyzvednout v MŠ.
Vedoucí stravování je paní Marie Obermajerová, její kancelář najdete v budově ZŠ, telefon: 733 539 324.

Můžete také využít možnost objednání/odhlášení stravy přes webové stránky školy.

Od 1.11. 2019 dochází k navýšení cen obědů:

žáci 3-6 roků:

polodenní stravné 29,-