Školka

Plán akcí

ZÁŘÍ

5.9. DIVADLO S NÁZVEM "O PRASÁTKU ARTUROVI"

- ekologická tematika hravou formou pro děti, příběh o prasátku Arturovi, jak se učil abecedu

16.9. PRVNÍ POMOC

- přednáška o první pomoci jednoduchou formou pro děti, prosím přineste si s sebou plyšáka

18.9. TRADIČNÍ OPÉKÁNÍ BUŘTŮ NA ZAHRADĚ MŠ

-zveme všechny rodiče a jejich děti na tradiční ohýnek, který se uskuteční 18.9. od 16hod na zahradě MŠ. Prosím s sebou si doneste vlastní občerstvení. Děkujeme a moc se na Vás budeme těšit.

27.9. "BĚH NADĚJE"

V rámci spolupráce ZŠ M.Alše a MŠ Mirotice se v pátek 27.9. od 8hod uskuteční  „Běh naděje“ a to pro všechny děti z MŠ.

Na závěr této sportovní aktivity děti dostanou drobné dárečky.

Prosíme o vybavení sportovní obuví a vhodným oblečením. Děkujeme.

ŘÍJEN

1.10. DIVADLO FUGO S PŘEDSTAVENÍM "TA NAŠE ŠKOLKA"

- v úterý 1.10. od 9 hodin se uskuteční divadlo s názvem Ta naše školka, kde klaun Fugo ukáže dětem, co si mají vzít do školky a jak se ve školce správně chovat.  Cena za představení je 45Kč /dítě. Bude strženo z online pokladny.

2.10. INFORMAČNÍ SCHŮZKA S RODIČI DĚTÍ Z LIŠČAT

- informační schůzka ohledně programu Zdravé zoubky s lektorkou p. Jitkou, která se uskuteční ve středu 2.10. od 16 hodin ve třídě Liščat.

14.10. DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ PRO PŘEDŠKOLÁKY

- V pondělí 14.10. si od 9:00 třída Liščat vyzkouší mobilní dopravní hřiště.Děti se naučí, jak mají správně přecházet silnici, budou se učit poznávat dopravní značky aj.Akce se koná venku u základní školy.Prosíme, uzpůsobte oblečení podle počasí a vezměte si prosím sportovní obuv. Děkujeme

7.11. ZAČÁTEK PROGRAMU ZDRAVÉ ZOUBKY PRO PŘEDŠKOLNÍ TŘÍDU LIŠČAT

13.11. DIVADLO KOS S PŘEDSTAVENÍM "PAN DOKTOR LÉČÍMRÁD"

- ve středu 13.11. se od 10:15 uskuteční představení Pan doktor Léčímrád. Cena za dítě je 50Kč. Bude strženo z online pokladny.

20.11.FOTOGRAFOVÁNÍ FIRMOU PHOTODIENST

PROSINEC