Školka

Halloweenský průvod - poděkování

Ve středu 25. října pořádala školka spolu se školou halloweenský průvod, který byl zakončen zábavou v sokolovně. Děti ve školce a žáci školy pod vedením paní učitelek a učitelů předem vytvořili krásné výrobky z papíru a vydlabali dýně, které byly použity na výzdobu sokolovny. Během projektového dne školáci připravili chutné občerstvení. Moc děkujeme všem šikovným maminkám, babičkám a všem ostatním, kteří přinesli občerstvení z domova, takže hostina byla opravdu velkolepá. Se zajištěním pitného režimu pomohly paní kuchařky. Paní učitelky ze školky pak vyzdobily sokolovnu. S přípravami pomohli také zaměstnanci obce, speciálně děkujeme Nele Žákové a Anně Limberkové za zajištění osvětlení velkého množství dýní a lucerniček. O hudbu se skvěle postaral pan školník Jan Janoušek, který pomáhal také s organizací celé akce. Děkujeme panu Vaškovi Charvátovi, který se ujal vedení průvodu. Také děkujeme městu Mirotice za zapůjčení sokolovny a zajištění místní pořádkové služby během průvodu. Výbornou práci odvedli místní dobrovolní hasiči, díky nimž byl zajištěn bezpečný průběh průvodu.
Věříme, že jste si průvod i následnou zábavu užili a děkujeme za účast
Ve fotogalerii školky naleznete fotografie z akce.