Výchovné poradenství

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice Navštivte odkaz  - www.neflákámse.cz
Důležité !!!   čtěte pozorně - Důležití informace nalezente v připojených souborech níže.
Chtěli bychom Vás informovat o možnosti  konzultací u naší výchovné poradkyně pro výběr střední školy, nebo odborného učiliště pro Vaše děti. Konzultační hodiny jsou vždy ve čtvrtek od 13 - do 15 hodin. Jindy kdykoliv po tel., popř. e-mailové dohodě. Doporučujeme Vám dopředu zavolat, aby se Vám pí učitelka Hřebejková mohla individuálně věnovat. Důležité  pro vyplnění přihlášek je aktualizace Vašich osobních údajů i Vašich dětí ve školní počítačové EVIDENCI. (adresy bydliště, telefony apod.) Aby vyrozumění ze střední školy, které jde přímo Vám, šlo na správnou adresu. Překontrolujte si tedy prosím v BAKALÁŘÍCH Vaše osobní údaje, resp údaje Vašeho dítěte, na záložce osobní údaje a případné změny opravte po zaškrtnutí políčka umožnit změny.

ZŠ a MŠ Mikoláše Alše Mirotice Ing. Johana Hřebejková

Plán výchovného poradce
Autor: Ing. Johana Hřebejková

Informovaný souhlas pro rod. žáků s SVP