Základní informace

ZŠ Mikoláše Alše a MŠ Mirotice Při naší ZŠ je zřízena školní družina a školní klub.

ŠD  navštěvují děti z 1. stupně a školní klub žáci z 2.stupně ZŠ.

Docházení do školního klubu je dobrovolné a bezplatné. Ranní školní klub je umístěn v suterenním prostoru budovy ZŠ, odpolední v učebnách informatiky. Poskytuje zázemí  pro relaxaci, pomoc při vypracování domácích úkolů, práci na PC a výběr z velkého množství stolních her. Žáci při polední přestávce "volné hodině" mají možnost nikoliv povinnost navštívít školní klub, kde bude nad nimi vykonávám dohled. Při pobytu ve školním klubu musí žáci dodržovat školní řád a dbát pokynů vychovatele. Není dovoleno se do školního klubu střídavě vracet a opouštět ho. Každý žák, který navštěvuje pravidelně ranní školní klub a družinu, musí odevzdat zápisní lístek podepsaný od rodičů.

Poplatek za ŠD činí 10 Kč za den.  Platí se vždy hotově  po 15. dni v měsíci  paní vychovatelce.  Doklad o zaplacení za školní družinu obdrží rodiče na konci školního roku. Za pobyt v ŠD v od 11.30 - 13.00 hod žáci neplatí

Ve školním roce 2017/2018 byla otevřena dvě oddělení ŠD, které navštěvuje cca 70 žáků

V době školních prázdnin se provoz ve školní družině přerušuje !!!

1.oddělení a školní klub

vedoucí  vychovatelka: Mgr. Marcela  Pouchová,  Tel. , 384 972 093