Vybíjená – 1. stupeň

Ve čtvrtek 10. ledna se uskutečnil na naší škole turnaj ve vybíjená pro 1. stupeň. Již tradičně se turnaje zúčastnili kromě domácích i žáci z okolních škol z Čimelic, Chraštic a Mirovic. Turnaj byl rozdělen do 2 kategorií: mladší (1. - 3. třída) a starší (4. - 5. třída). Obě první místa putovala po zásluze do Chraštic. Bylo patrné, že vybíjená je na této škole dominantní sport a všechny své zápasy v obou kategoriích také vyhráli. Zbytek týmů si to „rozdal“ o zbývající umístění. Bohužel se našim týmům příliš nevedlo a obsadily v obou kategoriích 4. místo. Přes nelichotivé umístění se však našim svěřencům nedá upřít snaha ani chuť do hry a to je základ pro další sportovní zápolení v budoucnu. Touto cestou bych chtěl poděkovat všem zúčastněným za reprezentaci školy.

J. Havel