Turnaj ve vybíjené

Dne 11. 1. 2018 naše ZŠ hostila již tradiční turnaj ve vybíjené pro 1. stupeň. Smíšená družstva chlapců a děvčat byla rozdělena do 2 kategorií: kategorie I. (2. + 3. třída) a kategorie II. (4. + 5. třída). Turnaje se zúčastnila mužstva z Mirovic, Chraštic a Čimelic.  K vidění byla zajímavá hra, kde o napínavé okamžiky nebyla nouze. Domácí se snažili, ale zvláště v mladší kategorii byli soupeři nad jejich síly.  Výsledkem bylo konečné 4. místo. Starší žáci a žákyně svůj první zápas nad Mirovicemi vyhráli, ale následně poté podlehli suverénnímu týmu z Chraštic. V konečném pořadí tak obsadili 2. místo. Každý tým po skončení turnaje obdržel ceny v podobě diplomů, pohárů a různých sladkostí. Závěrem bych touto cestou rád poděkoval všem zúčastněným za dobrou reprezentaci naší školy a popřál jim mnoho nejen sportovních úspěchů.

Výsledky:
Kategorie I. (2.+3. třída)                               Kategorie II. (4.+5. třída)
1. Mirovice       9 b.                                        1. Chraštice       6 b.
2. Čimelice       6 b.                                        2. Mirotice         3 b.
3. Chraštice      3 b.                                        3. Mirovice        0 b.
4. Mirotice       0 b.

Mgr. Jakub Havel