Jump aréna České Budějovice

Dne 22. 10. navštívili žáci z 3. a 4. třídy Jump arénu v Českých Budějovicích, kde si to velmi užili. Při zpáteční cestě jsme se zastavili v Písku. Zde jsme navštívili městskou knihovnu, kterou nás provázela paní Mgr. Halámková. Děti seznámila s provozem knihovny, ale také nám ukázala všechny prostory. Nejvíc se dětem líbilo dětské oddělení. Cestou na autobus jsme si ukázali významné budovy města - kostel, radnici, morový sloup na Alšově náměstí aj.
Děti ze třetí třídy při hodině slohu napsaly krátkou zprávu o této akci:

Naše třída byla v JUMP aréně. Líbilo se nám skákat z horolezecké stěny a hry s míči na trampolínách. Pak jsme jeli do písecké knihovny. Prováděla nás paní knihovnice. Byli jsme v dětském oddělení a oddělení poezie. Viděli jsme mnoho knih. Při cestě zpátky jsme viděli mnoho obchodů, domů, aut a autobusů, kamiónů.
Výlet se nám moc líbil.

22. 10. 2019 jsme byli v Jump aréně v Českých Budějovicích. Líbilo se nám: skákání z horolezecké stěny a opičí dráhy a taky skákání z rampy a trampolínová vybíjená. Pak jsme byli v písecké knihovně a prohlíželi jsme si ji a také knížky. Cestou zpátky knihovnou jsme viděli asi tak 500 pastelek jako výzdoba stěny.

22. 10. jsme byli v Jump aréně. Líbilo se nám skákat na zeď, skákat do molitanových kostek, vybíjená a skákání z výšky. Pak jsme jeli do Písku do knihovny. Než jsme tam došli, šli jsme se podívat do kostela. Bohužel branka byla zamčená, tak jsme se koukli jenom přes ni. Knihovna se nám taky líbila a pak jsme jeli do Mirotic.