Florbal I. stupeň – Čimelice (21. 2. 2019)

Stejně jako jejich starší spolužáci, zúčastnili se i žáci I. stupně naší školy florbalového turnaje v Čimelicích. Turnaj probíhal ve dvou smíšených kategoriích. Mladší kategorii tvořili žáci 1. - 3. tříd.  Naši mladší žáci se na úvod prezentovali bezbrankovou remízou s Mirovicemi, následně prohráli s pozdějšími vítězi z Čimelic 3:1 a na závěr remizovali s Chrašticemi 1:1. Celkově pak skončili vinou horšího skóre za Chrašticemi na 3. místě.

Jejich starší kamarádi (4. – 5. třída) si vedli lépe a obsadili konečné 2. místo. V prvním utkání naši porazili Mirovice vysoko 5:0, poté ve vyrovnaném zápase nešťastně podlehli Čimelicím 4:3 a následně zvítězili nad Chrašticemi 4:3.

V Čimelicích jsme strávili opět krásné sportovní dopoledne plné radosti ze hry a výborných sportovních výkonů. Už se těšíme na měsíc květen, kdy okolní školy přivítáme na tradičním fotbalovém turnaji „O pohár starostky města Mirotic“.

J. Havel