Aktuálně
Aktuálně Slavnostní rozloučení žáků 9. třídy ZŠ Mikoláše Alše Mirotice Školní výlet čtvrté a třetí třídy Exkurze Praha – Muzeum Karla Zemana a Poslanecká sněmovna Den dětí Atletika I. stupeň – Čimelice 30. 5. 2019 Fotbalový turnaj O Pohár starostky města Mirotice – 16. 5. 2019 Hokejbal proti drogám – krajské kolo v Blatné (3. 5. 2019) Jarní program pro seniory z Drhovle Beseda - respektování Planetárium České Budějovice Pohádková kovárna Selibov Ředitelské volno Výsledková listina zápisu do první třídy šk. rok 2019/2020 Aprílový den Projektový den „Letem světem s Albatrosem“ Poděkování HURÁ NA HORY Lyžařský kurz – Zadov 2019 Zápis do první třídy Florbal I. stupeň – Čimelice (21. 2. 2019) Poděkování za finanční příspěvek Nevšední hodina Tv Poděkování Vybíjená – 1. stupeň Florbal Čimelice Blatná - výstava stavebnice Merkur Vánoční Praha Poděkování všem rodičům, kteří přispěli na akci Ježíškova vnoučata Ve škole a školce se objevili andělé, čerti a Mikuláš Čertíci v Drhovli Projekt Záložka do knihy spojuje školy Čertovský turnaj Zpívání u stromečku Marek Šindelka Projekt ježíškova vnoučata JUMP PARK PRAHA Projektový den – Výročí vzniku republiky Zájezd do Ikea Memoriál Bedřicha Šupčíka Beseda s cestovatelem Básničky žáků 2. třídy Výlet 2. a 3. třídy Zájmové kroužky Ukázka dravců Běh naděje Vítání občánků Poděkování ŠKOLNÍ ONLINE POKLADNA Co se dělo ve škole o prázdninách Pro ostatní školy Školní časopis Návrhy rozpočtu Volná místa - přijmeme

Florbal I. stupeň – Čimelice (21. 2. 2019)

Stejně jako jejich starší spolužáci, zúčastnili se i žáci I. stupně naší školy florbalového turnaje v Čimelicích. Turnaj probíhal ve dvou smíšených kategoriích. Mladší kategorii tvořili žáci 1. - 3. tříd.  Naši mladší žáci se na úvod prezentovali bezbrankovou remízou s Mirovicemi, následně prohráli s pozdějšími vítězi z Čimelic 3:1 a na závěr remizovali s Chrašticemi 1:1. Celkově pak skončili vinou horšího skóre za Chrašticemi na 3. místě.

Jejich starší kamarádi (4. – 5. třída) si vedli lépe a obsadili konečné 2. místo. V prvním utkání naši porazili Mirovice vysoko 5:0, poté ve vyrovnaném zápase nešťastně podlehli Čimelicím 4:3 a následně zvítězili nad Chrašticemi 4:3.   

V Čimelicích jsme strávili opět krásné sportovní dopoledne plné radosti ze hry a výborných sportovních výkonů. Už se těšíme na měsíc květen, kdy okolní školy přivítáme na tradičním fotbalovém turnaji „O pohár starostky města Mirotic“.

J. Havel

Výběr z našich fotogalerií...

Nahoru