Atletika I. stupeň – Čimelice 30. 5. 2019

Ve čtvrtek 30. 5. se za krásného slunečného počasí zúčastnili žáci prvního stupně soutěže v lehké atletice v Čimelicích. Na programu byly celkem čtyři disciplíny: sprint, hod kriketovým míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh. Kromě kategorie čtvrtých a pátých tříd byly všechny kategorie smíšené. Celkově pro nás konfrontace se školami z Chraštic, Mirovic a Čimelic dopadla více než příznivě. Celkem jsme vybojovali 14 umístění na stupních vítězů, z toho osm prvních míst. Ze všech výborných výkonů pak vyčnívaly výsledky žáků páté třídy, Adama Vály a Kateřiny Chylíkové, kteří obsadili shodně tři první a jedno bronzové místo. Soutěžící na stupních vítězů pak obdrželi od pořadatelů hodnotné ceny v podobě diplomů a sladkostí. Všichni zúčastnění pak zasluhují pochvalu za vzornou reprezentaci školy a výborné sportovní výkony.

Jakub Havel